واقعيت هاي سايت هاي شرط بندي واقعيت هاي سايت هاي شرط بندي .

واقعيت هاي سايت هاي شرط بندي

سايت پيش بيني فوتبال معتبر داراي چه خصوصياتي بايد باشد


با شروع تورنمنت هاي  ورزشي مانند جام جهاني فوتبال ، سايت پيش بيني فوتبال يكي از بيشترين سرچ هاي موتور هاي جستجو مي باشد و در اين بين اصلي ترين سوالي كه به وجود مي آيد اين است كه به كدام سايت پيش بيني فوتبال  مي شود اعتماد كرد؟ چون معمولا اين سايت هاي پيش بيني فوتبال با دريافت پول به شما اعتبار مي دهند تا بتوانيد به اندازه اعتبارتون پيش بيني كنيد و در قبال حدس صحيح  و درصد بردتون اعتبارتون را افزايش بدهند و قرار است اين اعتبارتون رو به حساب بانكي شما واريز كنند.

 

در نتيجه اينكه  سايت پيش بيني فوتبال  چقدر قابل اعتماد در قبال بازگرداندن پول شما و امانت داري اطلاعات بانك شما باشد ، اصلي ترين دغدغه به حساب مي آيد. اگر شما هم قصد داريد به اين هيجان بپيونديد با كمي كسب اطلاعات از پيشينه و ميزان معتبر بودن سايت پيش بيني فوتبال مد نظرتون مي توانيد با خيال راحت پول و اطلاعات خود را در اختيار سايت پيشبيني فوتبال بگذاريد و مسابقات فوتبال را پيشبيني كنيد. يكي از اين وبسايت هاي قابل اعتماد گرگ بت بوده كه مي توانيد از طريق آن به پيش بيني فوتبال بپردازيد.

 

سايت پيش بيني فوتبال چگونه كار ميكند؟
پيش بيني در كل به فرايندي گفته مي شود كه در آن ، اتفاقات و حالت هاي ممكن به وجود آمدن آن را پيش از اتفاق افتادن حدس بزنيم. كه معمولا پيشبيني بر اساس شرايط و تجربيات اتفاق مي افتد. معمولا همه افراد در طول زندگي بار ها و بارها اتفاقات ها را پيش بيني مي كنند. اين امر باعث شده است پيشبيني يكي از هيجان انگيزترين فعاليت افراد بشود. حال آنكه اين فعاليت در مسابقات ورزشي بيشتر به چشم ميايد و در بين ورزش ها ، فوتبال و تورنمت هايي مانند جام جهاني فوتبال بسيار مورد استقبال قرار مي گيرد.


فضاي اينترنتي گسترده باعث بوجود آمدن تعداد زيادي از سايت پيش بيني فوتبال شده است. با وارد شدن به سايت شما مي توانيد با پرداخت پول اعتبار اكانت كسب كنيد و هر كس با توجه به ميزان دلخواه وارد سايت پيش بيني فوتبال و بخش اكانت خودش ميشود. در بخش پيش بيني به اين صورت عمل مي شود كه فرد ابتدا بايد ميزان اتفاق افتادن حالت ها را ببيند.


به طور مثال برد تيم الف ۶۰ درصد مي باشد و برد تيم ب ۲۰ درصد و تساوي هم ۲۰ درصد مي باشد، خب با اين حالت ها ميزان كسب اعتبار از برد تيم ب سه برابر كسب اعتبار از برد تيم الف مي باشد. هر سايت پيش بيني فوتبال بر اساس اين آمار ها ، پول افراد را وارد بازي مي كند و در پايان بازي يا آن حالتي كه شرط بندي اتفاق افتاده است ميزان برد باخت را به اكانت طرف اطلاع رساني مي كند.


اين نكته را بايد توجه داشته باشيم كه هر سايت پيش بيني فوتبال امكان دارد براي حالت هاي مختلف يك بازي و حتي يك تورنمت اجازه پيشبيني افراد را باز كند .به طور مثال يك سايت براي اولين كرنر ، اولين گل ، ميزان مالكيت توپ ، حدس تيم قهرمان تورنمنت ، اولين كارت زرد و قرمز و … امكان پيش بيني را براي يوزرهاي سايت خود فراهم مي كند.


سايت شرط بندي معتبر فوتبال چه خصوصياتي دارد ؟


همانطور كه در ابتداي مطلب گفته شد معتبر بودن سايت شرط بندي فوتبال اصلي ترين عامل براي پيشترفت سايت و بيشتر شدن تعداد كاربران آن مي باشد. ميزان اعتبار را مي توانيد از راههاي مختلف بدست آوريد :


داراي مجوز هاي لازم: براي راه اندازي هر كسب و كاري نياز است كه مجوز هايي از جاهاي مختلف داشته باشيم. اي امر در سايت پيش بيني فوتبال بيشتر قابل اهميت مي باشد. پس براي وارد شدن و استفاده از خدمات سايت ، ديدن مجوز هاي مختلف بسيار قابل اهميت است.


پيشينه سايت: اصلي ترين دليل براي اعتماد كردن به اين دسته سايت ها ، پيشينه و مدت زمان كار كردن و فعال بودن سايت مي باشد. اين قبيل سايت ها اگر يك سال در حال فعاليت باشند و همه روزه با پينشهادات جديد كاربر را رو به رو كنند ، نسبتا باعث افزايش اعتماد مي شود.


افزايش يوزر: خب اگر به نحوي از پيشينه سايت خيالتان راحت شده پس حتما تعداد شركت كنندگان در پيش بيني ها هم رو به افزايش مي باشد. اين هم مي تواند دليل بعدي براي بالا بردن اعتبار سايت پيش بيني باشد.


داشتن شبكه هاي اجتماعي: يكي ديگر از راه هاي تشخيص دادن سايت هاي پيش بيني خوب داشتن شبكه هاي اجتماعي در اينستا ، فيسبوك ،توييتر و … مي باشد .زيرا با اين اتفاق يوزر ها مي توانند كامنت هاي افراد استفاده كننده از خدمات سايت پيش بيني فوتبال را ببيند و نظرات آنها را متوجه بشوند.


دريافت و پرداخت به موقع: بعد از ثبت نام و وارد شدن به بخش اكانت ، شما اين امكان را داريد كه اعتبارتون را افزايش دهيد و پيش بيني هاي خود را با توجه به ميزان دلخواه انجام دهيد. قطعا بعد از پايان پيشبيني و برنده شدن اين نياز پيدا ميشه كه سايت مورد نظر طبق قوانيني كه قبل از شروع پيشبي به شما ابلاغ كرده است موظف مي باشد اعتبارتون را به حساب شما واريز نمايد. پس شما ابتدا مي توانيد با مبلغ كم تست كنيد و سپس طبق خواست خودتان افزايش اعتبار دهيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۵:۲۷ توسط:مجله تحليلي و آموزشي گرگ بت موضوع:

سايت شرط بندي ايراني كدامند است؟


امروزه سايت هاي شرط بندي زيادي پا به عرصه كار و اينترنت گذاشتند كه ما بعنوان كساني كه از طرفداران اين سايت ها هستيم و زمان هاي تفريح خودمون را توي اين سايت ها ميگذرونيم، برامون مهمه كه اون سايتي كه توش بازي مي كنيم چند تا خصيصه داشته باشه.

1. سايت فارسي باشه

2. درگاه پرداخت و دريافت بانكي مستقيم داشته باشه

3. تا حد امكان سايت ايراني و با سليقه ايراني طراحي شده باشد.

حال بياييد معتبرترين سايت شرط بندي  را تحليل و بررسي كنيم و بر اساس تحليل ها بهترين آنها را انتخاب كنيم.

 

آيا فقط داشتن درگاه مستقيم بانكي براي سايت شرط بندي مهم است؟

يكي ديگر از ويژگي هاي بهترين سايت شرط بندي ، علاوه بر داشتن درگاه بانكي مستقيم، داشتن پشتيباني 24 ساعته و پاسخگو مي باشد. مشكلات در اينترنت و سرورهاي سايت هاي شرط بندي اتفاقي طبيعي است. حتي ممكن است در زمان واريز يا برداشت پول با درگاه بانكي مستقيم هم براي شما مشكلاتي به وجود بيايد، پس شما احتياج به يك سايت شرط بندي با پشتيباني پاسخگو و در دسترس داريد، تا بتوانيد مشكلات خود را به راحتي حل كنيد. همچنين تيم پشتيباني سايت هاي شرط بندي خوب و مورد اعتماد ، بايد با حوصله و بسيار مودبانه مشكلات شما را حل كرده و شما را راهنمايي كنند. بسياري از گزارشات مردمي براي سايت بت روش ارسال شده است كه شكايت خود را بابت بي احترامي و بي حوصلگي تيم پشتيباني و عدم پاسخگويي درست بعضي سايت هاي شرط بندي و سايت پيشبيني اعلام كرده اند. پس داشتن يك تيم پشتيباني قوي لازمه مورد اعتمادترين سايت شرط بندي است.

اهميت پشتيباني 24 ساعته براي سايت هاي شرط بندي

يكي ديگر از ويژگي هاي بهترين سايت شرط بندي ، علاوه بر داشتن درگاه بانكي مستقيم، داشتن پشتيباني 24 ساعته و پاسخگو مي باشد. مشكلات در اينترنت و سرورهاي سايت هاي شرط بندي اتفاقي طبيعي است. حتي ممكن است در زمان واريز يا برداشت پول با درگاه بانكي مستقيم هم براي شما مشكلاتي به وجود بيايد، پس شما احتياج به يك سايت شرط بندي با پشتيباني پاسخگو و در دسترس داريد، تا بتوانيد مشكلات خود را به راحتي حل كنيد. همچنين تيم پشتيباني سايت هاي شرط بندي خوب، بايد با حوصله و بسيار مودبانه مشكلات شما را حل كرده و شما را راهنمايي كنند. بسياري از گزارشات مردمي براي سايت گرگ بت ارسال شده است كه شكايت خود را بابت بي احترامي و بي حوصلگي تيم پشتيباني و عدم پاسخگويي درست بعضي سايت هاي شرط بندي و سايت پيشبيني اعلام كرده اند.

داشتن تمامي بازي هاي كازينويي در سايت هاي شرط بندي

يكي ديگر از بهترين آپشن هاي لازم براي شناخت سايت هاي شرط بندي و سايت پيشبيني معتبر ، داشتن اپليكيشن اختصاصي براي آن است. سايت پيشبيني كه اين امكان را دارند براي بازيكنان بسيار جذاب تر است و شما مي توانيد فقط با ورود به اپليكيشن، وارد بازي دلخواه شده و به راحتي بازي كنيد. واريز و برداشت از درگاه مستقيم بانكي نيز بسيار راحت تر خواهد بود. داشتن اپ مخصوص سايت، نشانه داشتن يك تيم فني قوي در پشت صحنه سايت هاي شرط بندي است و آن را يكي از معتبرترين سايت پيشبيني و مورد اعتمادترين مي كند.

سايت شرط بندي و داشتن اپليكيشن اختصاصي

يكي ديگر از بهترين آپشن هاي لازم براي شناخت سايت هاي شرط بندي و سايت پيشبيني معتبر ، داشتن اپليكيشن اختصاصي براي آن است. سايت پيشبيني كه اين امكان را دارند براي بازيكنان بسيار جذاب تر است و شما مي توانيد فقط با ورود به اپليكيشن، وارد بازي دلخواه شده و به راحتي بازي كنيد. واريز و برداشت از درگاه مستقيم بانكي نيز بسيار راحت تر خواهد بود. داشتن اپ مخصوص سايت، نشانه داشتن يك تيم فني قوي در پشت صحنه سايت هاي شرط بندي است و ان را يكي از معتبرترين سايت پيشبيني مي كند.

چرا شارژ حساب به وسيله ووچر پرفكت ماني در سايت شرط بندي بهتر است؟

شايد براي شما سيوال پيش بيايد كه چرا با وجود درگاه بانكي ، بهتر است حساب خود را با ووچر پرفكت ماني شارژ كنيم. يكي از مهمترين امكانات اين كار، شارژ بيشتر حساب شما در سايت مي باشد. در اكثر سايت هاي پيش بيني و شرط بندي ، شما اگر حسابتان با ووچر پرفكت ماني شارژ كنيد، علاوه بر شارژ شدن لحضه اي حسابتان، معمولا بين 10 تا 20 درصد نيز حسابتان بيشتر شارژ مي شود و اين بسيار به نفع شما مي باشد.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۳:۴۲ توسط:مجله تحليلي و آموزشي گرگ بت موضوع:

اپليكيشن شرط بندي اندرويد گرگ بت


اپليكيشن شرط بندي اندرويد گرگ بت |  gorgbet

اپليكيشن گرگ بت ، يك اپليكيشن شرط بندي بر روي سايت شرط بندي معتبر و سايت شرط بندي فارسي است كه براي گوشي هاي اندرويد است كه نياز به فيلترشكن ندارد و كار با آن بسيار ساده و راحت است .
اپليكيشن شرط بندي گرگ بت كاملاً با زبان فارسي سازگار بوده و تمام امكانات آن هنگام استفاده از زبان فارسي فعال‌اند. محيط كاربري زيبا و سادگي اين برنامه را تبديل به يك اپليكيشن كازينو آنلاين و همچنين اپليكيشن پيش بيني و شرط بندي فوتبال  اندرويدي بي رقيب نموده است.
تعداد نصب بيش از يك ميليون بار، خود گوياي محبوبيت اپليكيشن  گرگ بت ( gorgbet ) است. تفاوت بسيار مهم اين برنامه با مابقي برنامه ها در اين است كه نيازي به فيلترشكن ندارد .

 نصب نرم افزار كليك كنيد 

امكانات اپليكيشن گرگ بت:

 • داراي مجوز فعاليت و انتشار
 • ثبت نام براي ايران
 • تمام رشته هاي ورزشي

روش هاي واريز و برداشت مستقيم:

 • پرداخت مستقيم بانكي
 • واريز كارت به كارت (پارسي گرام)
 • پرفكت ماني
 • داراي جداول زمان بازي ها و رده بندي تمام ليگ هاي فوتبال

سايت شرط بندي گرگ بت:

 • پشتيباني ۲۴ ساعته
 • چت آنلاين
 • كازينو آنلاين
 • ضمانت بازگشت وجه
 • حداقل واريز: ۱۰ هزار تومان
 • حداقل برداشت: ۳۰ هزار تومان
 • حداقل مبلغ هر شرط: ۱ هزار تومان
 • سطح اعتماد: ۵ از ۵ (متغير)

 

اگر مي خواهيد همراه با گرگها برقصيد با ما همراه باشيد

www.gorgbet.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۳:۳۳ توسط:مجله تحليلي و آموزشي گرگ بت موضوع:

بهترين سايت شرط بندي در سال 1398 كدام بود ؟


سال 1398 را مي توان سال رشد شرط بندي در ايران خطاب كرد. سايت هاي پيش بيني فوتبال از سال 1396 در ايران به ميدان آمدند. البته سال ها پيش از آن سايت هاي شرط بندي خارجي امكانات فراواني را براي كاربران خود ارائه مي كردند اما ايراني ها نيز خيلي سريع در اين زمينه رشد كردند به خود را به سطح 1 رقابت رساندند. 

بيش از 100 سايت شرط بندي فارسي و كازينو آنلاين و سايت شرط بندي فوتبال در سال 1398 فعاليت خود را در اين عرصه آغاز نمودند كه تنها برخي از آنها موفق بودند كه مي توانيد با عنوان سايت شرط بندي معتبر ليستي از آنها را ملاحظه نماييد.  بيشتر موفقيت نيز ازآن سايت هاي قديمي بود كه در اين مدت توانستند خود را بيشتر به كاربران شناسانده و افراد بيشتري را به سمت خود بكشانند.

در سالي كه گذشت سايت هاي شرط بندي بسياري حرف براي گفتن داشتند. از جمله اين وب سايت ها مي توان به تايني بت، پابلو بت، بت بال 90، حضرات بت، سايت ساشا سبحاني و ... اشاره نمود. اما بي شك در سايت 1397-1398 سايت شرط بندي تايني بت بهترين و معتبرترين سايت پيش بيني در ايران بوده است.

 


آيا اين سايت معتبر و قابل اعتماد است ؟

اين وب سايت غوغايي در اين عرصه برپا كرده و با خدمات ويژه و بي نظير همچون درگاه مستقيم امن، بازي هاي كازينويي جذاب، ضرايب بالا در بازي انفجار توانسته بيش از 300 هزار كاربر را به سمت خود بكشاند. سايت گرگ بت داراي پشتيباني لحظه اي، آنلاين، تلفني و ... بوده كه امر خدمت رساني به كاربر را بسيار بهبود بخشيده است.

همچنين اين وب سايت برترين ارائه دنده درگاه در ميان سايت هاي شرط بندي ايراني مي باشد. سيستم درگاه مستقيم اين وب سايت داراي كدهاي رمزگذاري شده امن بوده كه امر شارژ و برداشت از حساب كاربري را براي كاربران اين وب سايت بسيار ساده كرده است.

 

سايت شرط بندي ايراني و  اپليكيشن سايت شرط بندي معتبر

يكي ديگر از بهترين آپشن هاي لازم براي شناخت سايت هاي شرط بندي و سايت پيشبيني معتبر ، داشتن اپليكيشن اختصاصي براي آن است. سايت پيشبيني كه اين امكان را دارند براي بازيكنان بسيار جذاب تر است و شما مي توانيد فقط با ورود به اپليكيشن، وارد بازي دلخواه شده و به راحتي بازي كنيد. واريز و برداشت از درگاه مستقيم بانكي نيز بسيار راحت تر خواهد بود. داشتن اپ مخصوص سايت، نشانه داشتن يك تيم فني قوي در پشت صحنه سايت هاي شرط بندي است و ان را يكي از معتبرترين سايت پيشبيني مي كند.

 

download

اگر مي خواهيد همراه با گرگها برقصيد با ما همراه باشيد

www.gorgbet.com

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۵:۴۲ توسط:مجله تحليلي و آموزشي گرگ بت موضوع:

سايت شرط بندي معتبر با رمز پويا


سايت شرط بندي معتبر با درگاه بانكي مستقيم را بشناسيم و مطمئن بازي كنيم. در حال حاضر با بوجود آمدن سايت هاي كازينو آنلاين زياد ايراني، شناسايي مورد اعتمادترين سايت شرط بندي معتبر بسيار سخت شده است. توجه داشته باشيد به علت غير قانوني بودن سايت شرطبندي آنلاين در ايران، اگر شما با اين سايت ها به مشكل بخوريد دستتان به هيچ جايي بند نيست و نمي توانيد شكايتي عليه اين سايت هاي كازينو آنلاين انجام دهيد. براي همين بايد بهترين انتخاب را در بين تمامي اين سايت ها و پيدا كردن معتبرترين سايت پيشبيني بستن راحت شرط هايتان انجام دهيد. براي اين كار ما با توجه به بررسي هاي زياد و گرفتن اطلاعات و گزارشات مردمي، به شما كمك كرده و به تحليل اين سايت شرط بندي معتبر پرداختيم، تا شما بتوانيد بهترين سايت شرط بندي معتبر فارسي را براي بازي انتخاب كرده و لذت ببريد. يكي از مهمترين عوامل براي بازي در يك سايت پيشبيني معتبر داشتن درگاه بانكي مستقيم مي باشد. طبق گزارشات سايت شرط بندي معتبر گرگ بت و نظرات شما عزيزان در سايت گرگ بت ، اكثر كاربران ايراني به دنبال معتبرترين سايت شرط بندي معتبر با درگاه مستقيم هستند. ما در ادامه به شما براي پيدا كردن مورد اعتمادترين سايت شرط بندي معتبر كمك خواهيم كرد.

 

يا فقط داشتن درگاه مستقيم بانكي براي سايت شرط بندي معتبر مهم است؟

يكي ديگر از ويژگي هاي بهترين سايت شرط بندي معتبر ، علاوه بر داشتن درگاه بانكي مستقيم، داشتن پشتيباني 24 ساعته و پاسخگو مي باشد. مشكلات در اينترنت و سرورهاي سايت هاي شرط بندي اتفاقي طبيعي است. حتي ممكن است در زمان واريز يا برداشت پول با درگاه بانكي مستقيم هم براي شما مشكلاتي به وجود بيايد، پس شما احتياج به يك سايت شرط بندي معتبر با پشتيباني پاسخگو و در دسترس داريد، تا بتوانيد مشكلات خود را به راحتي حل كنيد. همچنين تيم پشتيباني سايت هاي شرط بندي خوب و مورد اعتماد ، بايد با حوصله و بسيار مودبانه مشكلات شما را حل كرده و شما را راهنمايي كنند. بسياري از گزارشات مردمي براي ما ارسال شده است كه شكايت خود را بابت بي احترامي و بي حوصلگي تيم پشتيباني و عدم پاسخگويي درست بعضي سايت هاي شرط بندي و سايت پيشبيني اعلام كرده اند. پس داشتن يك تيم پشتيباني قوي لازمه مورد اعتمادترين سايت شرط بندي معتبر است.

اهميت پشتيباني 24 ساعته براي سايت شرط بندي معتبر

يكي ديگر از ويژگي هاي بهترين سايت شرط بندي معتبر ، علاوه بر داشتن درگاه بانكي مستقيم، داشتن پشتيباني 24 ساعته و پاسخگو مي باشد. مشكلات در اينترنت و سرورهاي سايت هاي شرط بندي اتفاقي طبيعي است. حتي ممكن است در زمان واريز يا برداشت پول با درگاه بانكي مستقيم هم براي شما مشكلاتي به وجود بيايد، پس شما احتياج به يك سايت شرط بندي معتبر با پشتيباني پاسخگو و در دسترس داريد، تا بتوانيد مشكلات خود را به راحتي حل كنيد. همچنين تيم پشتيباني سايت هاي شرط بندي خوب، بايد با حوصله و بسيار مودبانه مشكلات شما را حل كرده و شما را راهنمايي كنند. بسياري از گزارشات مردمي براي سايت ارسال شده است كه شكايت خود را بابت بي احترامي و بي حوصلگي تيم پشتيباني و عدم پاسخگويي درست بعضي سايت هاي شرط بندي و سايت پيشبيني اعلام كرده اند.

داشتن تمامي بازي هاي كازينويي در سايت شرط بندي معتبر

يكي ديگر از بهترين آپشن هاي لازم براي شناخت سايت هاي شرط بندي و سايت پيشبيني معتبر ، داشتن اپليكيشن اختصاصي براي آن است. سايت پيشبيني كه اين امكان را دارند براي بازيكنان بسيار جذاب تر است و شما مي توانيد فقط با ورود به اپليكيشن، وارد بازي دلخواه شده و به راحتي بازي كنيد. واريز و برداشت از درگاه مستقيم بانكي نيز بسيار راحت تر خواهد بود. داشتن اپ مخصوص سايت، نشانه داشتن يك تيم فني قوي در پشت صحنه سايت هاي شرط بندي است و آن را يكي از معتبرترين سايت پيشبيني و مورد اعتمادترين مي كند.


سايت شرط بندي معتبر معتبر و  اپليكيشن سايت شرط بندي معتبر

يكي ديگر از بهترين آپشن هاي لازم براي شناخت سايت هاي شرط بندي و سايت پيشبيني معتبر ، داشتن اپليكيشن اختصاصي براي آن است. سايت پيشبيني كه اين امكان را دارند براي بازيكنان بسيار جذاب تر است و شما مي توانيد فقط با ورود به اپليكيشن، وارد بازي دلخواه شده و به راحتي بازي كنيد. واريز و برداشت از درگاه مستقيم بانكي نيز بسيار راحت تر خواهد بود. داشتن اپ مخصوص سايت، نشانه داشتن يك تيم فني قوي در پشت صحنه سايت هاي شرط بندي است و ان را يكي از معتبرترين سايت پيشبيني مي كند.

download

 

چرا شارژ حساب به وسيله ووچر پرفكت ماني در سايت شرط بندي معتبر بهتر است؟

شايد براي شما سئوال پيش بيايد كه چرا با وجود درگاه بانكي ، بهتر است حساب خود را با ووچر پرفكت ماني شارژ كنيم. يكي از مهمترين امكانات اين كار، شارژ بيشتر حساب شما در سايت مي باشد. در اكثر سايت هاي پيش بيني و شرط بندي ، شما اگر حسابتان با ووچر پرفكت ماني شارژ كنيد، علاوه بر شارژ شدن لحضه اي حسابتان، معمولا بين 10 تا 20 درصد نيز حسابتان بيشتر شارژ مي شود و اين بسيار به نفع شما مي باشد.

 

اگر مي خواهيد همراه با گرگها برقصيد با ما همراه باشيد

www.gorgbet.com

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۲:۰۸ توسط:مجله تحليلي و آموزشي گرگ بت موضوع:

كازينو آنلاين در سايت هاي شرط بندي | گرگ بت | مجله تحليلي و آموزشي گرگ بت


در سايت شرط بندي يكي از مهمترين قسمت هاي موجود بازي هاي كازينويي مي باشد كه شامل قسمت هاي متفاوتي مي باشد و هر كدام از اين بازي ها قلق و آموزش خودش را به همراه دارد.

در مجله تحليلي و آموزشي گرگ بت علاوه بر آموزش ها با قلق هاي كازينو آنلاين آشنا مي شويد و براحتي علاوه بر آموزش ، كسب درآمد هم داشته باشيد.

انواع بازي كازينو آنلاين

 1.  بازي رولت
 2.  بازي بلك جك
 3.  بازي پوكر
 4.  بازي باكارات
 5. بازي اسلات

الان وقتش هست كه آموزش اين بازي هاي جذاب را ياد بگيريم. كليك كن .... 

 

كازينو آنلاين و ترفندهاي آن

همانطور كه اشاره كرديم 5 بازي كازينو آنلاين در سايت شرط بندي وجود دارد كه هر بازيكن متناسب با علاقه اش به انجام آن مي پردازد. نكته حائز اهميت اين است كه بازيكن هرگز نبايد بدون داشتن اطلاعات و آموزش وارد اين بازيها شود چراكه براي انجام بازي و شرطبندي در سايت شرط بندي حتما بايد با قوانين و ترفندهاي بازي در كازينو آنلاين آشنا باشد.

 

 چند نمونه از امكانات و مزاياي كازينو آنلاين به شرح زير مي باشد:

1- شما اين امكان را داريد كه هر يك از بازيهاي را براي يادگيري و تفريح بصورت رايگان انجام دهيد.

2-شما اين امكان را داريد كه بدون محدوديت و با هر مبلغ دلخواهي اقدام به شرطبندي كنيد.

3-شما اين امكان را داريد كه از هرگونه ماليات درآمد حاصل در كازينو آنلاين معاف باشيد.

4-شما اين امكان را داريد كه در هر مكان و زماني اقدام به بازي در كازينو آنلاين نماييد.

 

با ما همراه باشيد.

www.gorgbet.com

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۶:۵۶ توسط:مجله تحليلي و آموزشي گرگ بت موضوع: